Seznam keší dle data nalezení - celkový počet: 450      (aktualizováno 22.11.2013)

(zobrazeno 401-450)

 

Found it   11/20/2013 Prirodni rezervace Haj  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Dnešní večerní, když jsem vyrážel, už se stmívalo, na místo jsem dorazil pěkně za tmy. Bylo to dost dobrodružné, za tmy jsem v lese nebyl ani nepamatuji, takhle vyzbrojen třemi baterkami jsem si v klidu odlovil krabičku, naštěstí byla tam, kde jsem ji čekal, tak ani listí nevadilo. Za dne je tam jistě krásný výhled, bohužel jsem ho nemohl dostatečně ocenit :-) Díky za trochu adrenalinu.
Found it   11/16/2013 hospic  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Vzal jsem si na pomoc naši osmiletou Barušku a dobře jsem udělal, odlovila ji okamžitě. Jen vrátit jsem ji musel sám... Díky, díky.
Found it   11/16/2013 Sedivec  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Poslední naplánovaná schránka na dopolední výlet, koukám, že tady se stratokešové šílenství moc nekonalo, jedině dobře, jen ať Šedivec odpočívá v klidu. Je to zajímavé místo, které mě uprostřed lesa lehce překvapilo. Díky za schránku, nalezena byla poměrně rychle, spíše díky štěstí, protože jsem šel, šel, šel, pak jsem se otočil a viděl :-) Kéž by to takhle bylo vždycky... Děkuji za polední procházku.
Found it   11/16/2013 Vyhlidka osecka  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Kdybych býval kolem poledne tušil, jaký se tu za pár hodin strhne blázinec s keškami z vesmíru, tak bych si to možná rozmyslel. Takhle jsem si užil krásnou klidnou procházku lesem, na místě samém jsem sice musel chvíli přemýšlet jak a kudy, ale nakonec jsem schránku odlovil. Děkuji!
Found it   11/16/2013 Vyhlidka busovicka  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Tak jsem byl v tomto dni asi jediný, kdo sem jel za touto keškou a ne za stratokeškami :-) Byl jsem tu pěkně kolem dvanácté, byl jsem tu sám a krásně jsem si užil výhled na Bušovice, které byly ovšem z větší části schované za lesem :-) Ale místo samotné je hezky udělané, určitě to byla příjemná zastávka. Díky!
Write note   11/14/2013 Francak  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Auto před závorou, tma, bláto, krkolomný sestup, ztracená baterka, nalezená baterka a pak nekonečné hledání. Kdyby byl někdo v okolí, myslel by si jistě, že tam přistálo UFO, jak jsem zuřivě prosvěcoval všechna místa, kde by schránka mohla být. A když jsem konečně již známý reflexní proužek potřeboval, tak asi zrovna nefungoval :-( No tak tedy příště…
Found it   11/14/2013 Campule  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Tentokrát už konečně rychlovka za tmy, před 14 dny jsem poblíž seděl v autě asi půl hodiny a četl si knížku, čekajíc, až maminka s kočárkem sedící před legendární hospodou odejde domů. Tehdy bohužel vyhrála ona :-) Díky!
Found it   11/14/2013 Krokodylak  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
A tato byla opravdu prémiová - cesta šerem kolem "štěkajících" zahrad, pak s baterčičkou lesem a to byla ta lehčí záležitost. To, že jsem si málem způsobil výron šlápnutím do špatně zakryté pasti pod stromem, ani nepočítám. Jenže pak opět to dilema - odlovit za jakoukoliv cenu, nebo se připravit a dorazit příště? Bohužel většinou vyhrává první alternativa :-( Takže kdyby mě tam někdo viděl, jak s baterkou v ústech, hlavou dolů, visím na větvi a po centimetrech se šinu vzhůru, myslel by si, že ze ZOO utekl lenochod, po cestě si namočil čumák do fosforu a teď kolem Tlučné straší... Závěrem - odnesly to "pouze" kalhoty a ještě teď se po náročném sportovním výkonu třesu. Děkuji, děkuji :-)
Found it   11/14/2013 Kaci louze  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Další zastávka při podvečerní procházce, kdy jsem v šeru šlápl mimo cestu a pak jsem k cíli putoval s tunou bláta na botách :-) Souřadnice mě zavedly asi o deset metrů vedle, ale naštěstí jsem se rychle zorientoval a odlovil. Skvělý příběh, mám takové rád, připomínají mi knihy Zdeňka Šmída. Děkuji za další bodík.
Found it   11/14/2013 Krimich  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Podvečerní procházka, docela mě překvapilo, jaký tam byl provoz - auta v obou směrech, pejskaři, běžci... Nu nakonec se podařilo odlovit :-) Moc díky!
Found it   11/13/2013 Toulky po vleckach na plzensku #2 Kamenina Tremosn  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
První pokus kolem půl páté, ten jsem tedy vzdal okamžitě. Nemám tyhle schovky rád (což je samozřejmě můj problém), hlídat najednou několik směrů a ještě se před projíždějícími auty tvářit, že se jen tak procházím... Druhý pokus tedy za tmy kolem šesté, bylo to trochu lepší, naštěstí jsem byl v černém, tak jsem se trochu schoval. Krabičku jsem pak našel sice rychle, ale nijak mě nenadchla, doufal jsem, že alespoň uložení bude kompenzovat místo, ale nestalo se, bohužel. Nicméně díky za bod.
Didn't find it   11/13/2013 Vyhled na Druztovou  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Vydal jsem se na jistotu, ale ani za použití nápovědy se nezadařilo. Geoobjekt jsem prohledal skrz naskrz, ale bezúspěšně. Buď je to fakt dobrá schovka, nebo tam krabička prostě není...
Found it   10/31/2013 Cesta do Vejprnic  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Příjemná podvečerní procházka, kdyby Jan Žižka kdysi při odpočinku svého vojska tušil, že tu budou v daleké budoucnosti kačeři hledat schránku... Hezký rozhled ruší pouze hlučná silnice, nicméně fantastická schránka to plně vynahradila. Díky!
Found it   10/31/2013 Draganec  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Co takhle napsat knížku? Materiálu je evidentně dost :-) Super listingy, geocaching pro mne začíná mít další rozměr, moc děkuji!
Found it   10/31/2013 Cizarna  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Výborný příběh, velice mě - městské dítě - pobavil :-) Díky za krabičku!
Found it   10/29/2013 Kotlik / Kettle Hill  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Pěkná procházka, po cestě jsem narazil na psa jako malé tele, ale majitel mě ujistil, že je úplně neškodný, že by se chtěl jenom mazlit - nu, raději jsem to nezkoušel :-) Keš nalezena bez problémů, místo hezké, jen ten neustálý hluk blízké silnice mě nutil přemýšlet, jak si s ním místní příroda poradí, zda-li tam mohou žít nějaká zvířata, zdálo se mi tam poněkud pusto... Díky za krabičku!
Found it   10/29/2013 Pivovar Purkmistr  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Byla přesně tam, kde jsme si ji před časem vytipovali, když jsme naivně dorazili v pátek kolem desáté večer a byl tam takový ruch, že se to prostě nedalo. Tentokrát v poledne bez problémů. Díky!
Found it   10/29/2013 Cave Czernice  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Tuto kešku jsem nějak pořád odkládal, možná mě odrazovalo bláto, křoviska a komáři :-) Dnes pohodový odlov po pěšinkách, na místo krátký sestup a hotovo - jak snadné... Jeskynní útvar je zajímavý a překvapivý, jsem rád, že mě tam krabička zavedla. Děkuji.
Found it   10/29/2013 Heraldika I - Uvod  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Rychlý odlov od silnice, kvalitní boty se hodily. Děkuji.
Found it   10/29/2013 VD Ceske Udoli   Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Pěkně umístěná schránka s hezkým výhledem, potěšila, díky!
Found it   10/17/2013 Torovka  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Rychlý odlov, šipka mě dovedla bez problémů až na místo, pusto prázdno - ideální na logování. Děkuji.
Found it   10/16/2013 Kaplicky v Kotikovske  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Maminčina sólová akce, děkujeme :-)
Found it   10/13/2013 25.4.1945  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Na místě už jsem byl potřetí, teď jsem si vzal na pomoc děti a společnými silami jsme našli. Moc pěkná originální skrýš, děkujeme za ní!
Found it   10/13/2013 Za Vaclavojc  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Pohodový odlov s dětmi, pouze po prvním otevření jsem zanadával, že je skrýš opět vybraná, naštěstí jsem vysadil holčičku a ta logbook nakonec objevila :-) Reflexní proužek byl na zemi, pokusili jsme se ho přilepit, ale nedrží - prosím údržbu. Díky za příjemnou kešku!
Found it   10/09/2013 Divozenky v lese  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Tak po týdnu reparát, tentokrát už úspěšně složený. Minule jsem tu strávil asi hodinu a nechtěl jsem moc rozrývat les, což byla chyba. Tentokrát jsem keš nalezl zhruba 10 cm od místa, kde jsem neúspěšně hledal minule. Je ukrytá fakt dobře :-) Tak díky za opakovanou procházku…
Found it   10/09/2013 Cache "U Denisky"  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Keše v lese nemám moc v lásce, ale tady to byla celkem pohoda, byl klid, čas a samotný úkryt se dal snadno odvodit. Díky.
Found it   10/05/2013 Poklad  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Říkám rovnou, že Poklad bych bez nápovědy těžko našel. Chvíli jsem to zkoušel a pak už jsem se raději podíval - ukrytý byl tedy kvalitně. Děkuji!
Found it   10/05/2013 Certova kazatelna / Devils pulpit  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Při hledání této schránky jsem byl hodně překvapen, když jsem narazil na cyklokrosovou dráhu v jedné z roklí v lese a šipka mě chvíli vodila okolo, tak jsem si ji - a "šílené" cyklokrosaře - mohl v klidu prohlédnout. Nakonec se navigace umoudřila a najít to správné místo bylo už dílem okamžiku. Hezká procházka, díky!
Found it   10/05/2013 Zanikajici Radcicky mlyn  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Propracovaný listing, zajímavé téma, úkryt nalezen poměrně rychle, jen zahrádkářům z blízkého objektu moc nezávidím narušení jejich dosavadního klidu. Nezkoumal jsem, jestli je krabička dosažitelná i bez vizuálního kontaktu s objektem, pokud ano, prosil bych ostatní kačery, ať jsou ohleduplní. Já měl tentokrát štěstí, že byl objekt prázdný a tudíž byl oboustranný klid na hledání. Díky za keš!
Found it   10/05/2013 Cumperka propiskova  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Hezká procházka, cestu ke krabičce jsem musel zvolit oklikou, protože majitel blízké zahrady sekal trávu a hrál si tam potomek, tak abych se zbytečně neprozradil. Úkryt moc hezký, zajímavé místo, cesta zpátky už v poklidu kolem plotu bez větších problémů. Díky za schránku!
Found it   10/05/2013 Radcicka cihelna  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Rychlý odlov na zajímavém místě, děkuji.
Didn't find it   10/05/2013 Forest Kyjov chapelle  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Kaplička a místo samotné moc pěkné, zvlášť mě překvapil kmen stromu místo oltáře, viditelný i zvenku zezadu kapličky. Nicméně krabičku se mi nalézt nepodařilo, i když jsem snad prolezl všechno, co se dalo...
Found it   10/05/2013 Hrad Kyjov / Castle Kyjov  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Tuhle keš jsem se pokoušel lovit asi tak před čtyřmi roky s naší Bibi, když jí byly asi tak tři roky, samozřejmě jsem tehdy zvolil přístupovou cestu od silnice a bylo nutno překonat potok po polorozpadlé lávce, kde zůstaly pouze dvě traverzy. Tak tedy vsedě na jedné, holčičku na klíně, jsem se opřen nohama o druhou přeposouval až na druhou stranu - pro holčičku výtečné dobrodružství :-) Když jsme se nakonec přes kopřivy, křoví a pole vyškrabali na kopec, zradila mě navigace - tehdy v mobilu - a nenašli jsme nic. A aby to bylo dokonalé, přihnal se liják, takže jsem tutéž cestu zpátky k autu absolvoval s Bibi v náručí a poklusem, opět přes traverzy a v závěru mi uklouzla noha ve svahu a praštili jsme sebou do bláta. Co všechno musí ti kačeři vydržet... Tentokrát tedy pohodovou procházkou od Malesické skály. Díky, budu si jí dlouho pamatovat :-)
Found it   10/05/2013 Malesice rock  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Krásné dopoledne, jako stvořené pro výpravu, dceru jsem tedy odevzdal v Bolevci skautům a hurá na to. Vzhledem k tomu, že jsem přijížděl od Chotíkova, jsem se pustil za první krabičkou přímo od silnice, překonal jsem rokli a potok, a přímou cestou jsem dorazil ke keši. Posledních pár desítek metrů tedy spíše doplazil, neboť jsem neustále slyšel hlasy, ale nikdo nebyl vidět. Obezřetně jsem se zalogoval, schránku ukryl a v tu chvíli mě objevil cizí pes a začal zuřivě štěkat. Tak jsem si šel v klidu prohlédnout skálu, u které byla přistavena dvě auta a nakládalo se zřejmě dřevo. Ještě jsem si odskočil na Hrad Kyjov a zpátky jsem cestu volil raději spodem rokle kolem potoka, takže jsem přišel až po lýtka promočený, nicméně nohy v suchu, turistické boty nezklamaly. Díky za mírně adrenalinový rozjezd!
Found it   10/02/2013 Cesalova studanka  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Rád hledám v klidu na hezkých místech a tato keš mi to bezezbytku splnila. Děkuji.
Found it   10/02/2013 Kaplicka v Bozkove  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Kolem kapličky jezdíme už léta a díky tomu už ji ani neregistrujeme. Je fajn, že nám jí opět někdo připomněl, zvlášť touto povedenou skrýší. Moc díky!
Found it   10/02/2013 Hydrometeorologicke stanice Plzen  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Tady v okolí už jsem se kdysi pohyboval, tak přístupové cesty znám dobře, díky tomu bylo odlovení keše otázkou pár minut. Díky za ní.
Found it   10/02/2013 Kosutecke jezirko  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Příjemná rychlá multina, kterou už jsem kdysi jednou plnil, ale zřejmě nezapsal. Tak tentokrát derniéra, děkuji.
Found it   10/02/2013 Strzenka  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Po neúspěchu u Divoženek jsem si spravil chuť touto schránkou na hezkém místě, nalezena byla docela rychle. Díky!
Found it   09/29/2013 Protipovodnova  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Využil jsem pozvání z Povodňové krabičky a zajel si také pro kamarádku. Cestou přes pole, pak proběhnout lesíkem a dole už bylo vše jasné. Tak díky za páreček kešek :-)
Found it   09/29/2013 Povodnova  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Měl jsem ještě tak 3/4 hodinky čas a přemýšlel jsem, jestli si mám užívat Výhledu od Čerchova po Dyleň, nebo ještě někam zajet. Nakonec jsem se rozhodl, že ještě vyrazím a stálo to za to. Chtěl jsem původně po zalogování pokračovat ještě na Kumpolec, ale pozvání na Protipovodňovou bylo tak milé, že jsem rychle vyrazil i tam, abych měl páreček. Ale to už je zase jiná pohádka...
Found it   09/29/2013 Od Cerchova po Dylen  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Kousek od tohoto místa jsem před čtrnácti dny stál a nenapadlo mě se podívat do navigace. Doma mě to trošku zamrzelo a tak jsem to tentokrát napravil. Rozhled je úžasný, když je hezky, tak tu pravidelně stavím a kochám se...
Found it   09/29/2013 Nová Hospoda D5  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Tak tahle je tedy frajerská, říkal jsem si - že by? a ono jo! Super provedení, moc se mi líbilo, díky!
Found it   09/29/2013 PINKA  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Říkal jsem si, co mě asi na místě čeká a docela mě to pobavilo, zvlášť ve spojení s nápovědou. Moc pěkné, na hezkém místě, děkuji.
Found it   09/29/2013 Malovicky vrch - SOTA OK/PL-065  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Krátká procházka za slunečného dopoledne, krabičku jsem objevil rychle, má prasklé víčko a díru zboku, prosím o údržbu. Jinak krásné místo s velkým mraveništěm, díky!
Found it   09/29/2013 Smirci kriz Lom u Stribra  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Při cestě na Tachov jsem si kousek zajel a kříž za to stál. Schránka propracovaná, to mám rád, velice děkuji.
Found it   09/29/2013 Ulice  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Vybral jsem si kratší, ale zato horší cestu přes pole a vzhledem k tomu, že slunce ještě nestačilo vysušit rosu, dorazil jsem na místo do poloviny lýtek promočený. Samotná skrýš nalezena rychle, zpáteční cesta v pohodičce přes park po pěšince a to bych si pak vždycky nafackoval :-) Děkuji!
Found it   09/29/2013 Trat 170 VOCHOV  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Tady už jsem jednou hledal, bohužel na druhé straně, tentokrát už jsem šel téměř najisto. Potěšilo mě, že byl perón prázdný, jinak bych se asi neodvážil krabičku vyzvednout. Netradiční umístění - díky!
Found it   09/29/2013 Poklopovy mostovy jez - Plzen  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Zajímavá stavba, poměrně dlouho jsem si ji prohlížel, dílem taky díky tomu, že se na druhé straně vyloupnul chlapík se psem a celkem se loudal. Pak už to byla pohoda :-)
Found it   09/29/2013 Lipy v Krimicich  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Liduprázdno, nalezeno rychle, díky!
Write note   09/29/2013 trat 170 Krimice  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Těšil jsem se, že si hledání v neděli v půl deváté ráno v klidu užiju a dost mě zaskočilo, když jsem přijel na místo a zjistil jsem, že je v zatáčce u nádraží bouračka a operuje tam policie! Sice jsem to zkusil, ale když na mě začali koukat divně, tak jsem to vzdal. Tedy příště...
Found it   09/27/2013 Plzensky Prazdroj / Pilsner Urquell  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Dlouho jsem jí odkládal, nevím proč jsem si říkal, že to bude těžké a davy lidí taky nemusím, ale takovou pohodu v pátek v poledne jsem tedy nečekal. V poklidu jsem si se schránkou poseděl, zalogoval, prohlídnul a konečně jí mám!
Found it   09/27/2013 Poradni skala  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Krátký výlet s dětmi, tentokrát nalezena rychle, minule bylo spadané listí a krabička neviditelná, konečně se zadařilo. Děkujeme.
Found it   09/26/2013 zst. Plzen - Zadni Skvrnany  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Vzhledem k tomu, že už jsem kdysi tuto keš našel, ale nezapsal, to bylo tentokrát dílem okamžiku. Liduprázdné nástupiště - komfort, který jsem minule neměl, tehdy jsem si ji musel "vyčekat" :-) Díky!