Seznam keší dle data nalezení

(zobrazeno 201-250)


Found it 03/21/2012 Tremosenska skalka  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Tato keš nás velmi potěšila, výstup s kolem byl pravda poněkud náročný, zato byl odměněn pěkným výhledem na Třemošnou a krabičkou krásně schovanou. Díky za ni.
Found it 03/21/2012 Tremosna - Orlik  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
První pořádný cyklovýlet s holčičkou v sedačce, pěkná schránka na pěkném místě, děkujeme!
Found it 03/10/2012 Narodni hazena  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Při cestě z Chrástu jsem si najednou všimnul téhle kešky, tak jsme tam zatočili a za chvilku byla naše. Díky za příjemnou rychlovku!
Found it 03/10/2012 Zazracna voda - Miracle water  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Vyřešeno 28.11.2011, takže dnes už jenom příjemná procházka po Nebílovské naučné stezce spojená s odlovem finálky. Elišku jsem nesl v krosně na zádech a u kaple jsem si všimnul, že právě usnula, což pro mě vzhledem ke zbývající cestě nebylo moc dobré zjištění-přece jen už se trochu pronese :-) Naštěstí se vzbudila, spolu jsme se zalogovali a pak běžela až pod Nebílovy, kde jsme poměrně dobrodružně sestoupili roklí a tím si výrazně zkrátili cestu. Díky za příležitost udělat si tuhle skvělou výpravu.
Found it 03/10/2012 Prusiny  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Souřednice máme vyluštěné už od 19.11.2011 a celou zimu jsme trpělivě čekali na finálku. Dneska se nám zadařilo napoprvé a ještě jsme se krásně prošli kolem prusínského kostela. Díky za krabičku na tak příjemném místě s dalekým výhledem.
Found it 03/10/2012 BESTOJC KRIZ  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Odlovil jsme společně s naší nejmladší členkou týmu, šlapala docela statečně a poměrně překvapeně koukala, co jsme to zase našli. Že už by jí to pomalu docházelo...? Děkujeme za krabičku!
Found it 03/10/2012 U svateho Michala  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Při logování u téhle schránky nebylo široko daleko živáčka, přesto jsem stále slyšel hlasy. Rychle jsem zamaskoval úkryt a vtom se objevily dvě slečny na koních a živě spolu debatovaly. Ovšem odkud přijely, to je mi záhadou... Díky za další pěknou keš u mých oblíbených Nebílov.
Found it 02/25/2012 muchomurka cervena  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Příjemná slunečná procházka po široké silnici bez provozu, zaměření výborné, moc pěkné umístění a provedení, potěšilo nás velmi. Zbytky zmrazků na dně skrýše sice chvíli vzdorovaly, ale nakonec nám schránku vydaly. Tuhle Muchomůrku budeme mít navždycky spojenou s krásným jarním dnem. Moc děkujeme!
Found it 02/25/2012 Kozi raj  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Cesta byla natolik rozblácená, že bylo lepší jít po poli, naštěstí nám sluníčko hezky hřálo a schránka byla brzy objevena. Eliška zodpovědně dbala na to, abych se nenamočil a nezašpinil a tak vše proběhlo na jedničku. Díky za keš.
Found it 02/22/2012 Kaplicka Panny Marie pod Primdou  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Podvečerní lov po lyžovačce, našly mamka s Bibi. Děkujeme :-)
Found it 02/16/2012 Olympijsky okruh IVV v Plzni  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Zasloužená multina na čtyři pokusy :-) Prvních pár zastávek jsme projeli ve sněhu s Eliškou v kočárku, zbytek jsem absolvoval o týden později za mrazivého podvečera. Ještě v autě zmrzlými prsty dopočteno, ale nebyl už čas na odlov finále. Včera jsem tedy vyrazil na ostro, ale zřejmě mě postihla geoslepota, protože jsem finálový úsek prohledal sice naprosto detailně, ovšem neúspěšně. Nezbylo mi tedy než se obrátit o radu na ownera, kterému tímto děkuji za upřesnění, takže dnes už jsem se bez problémů mohl zalogovat. Děkuji za super multinku kolem Boleveckých rybníků!
Found it 02/08/2012 Led Neled  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Pěkná skrýš, pusto-prázdno, takže v klidu a v pohodě :-) Děkuji za další bodík!
Found it 01/28/2012 Japonska zahrada v Plzni / Japanese Garden  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Tak dnes za slabého sněžení a v naprostém klidu jsme dodatečně zalogovali a máme splněno :-) Díky!
Found it 01/28/2012 Devil’s pulpit EARTHCACHE   Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Kolem tohoto místa jezdím vlastně od malička, ale dnes poprvé jsme se tu s dcerkou zastavili a porozhlédli se. Díky za pohodovku a zajímavé místo!
Found it 01/28/2012 Kilometrovka  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Velice příjemná multinka, dnes již najisto odloveno finále, jednotlivé stage jsme projížděli s malinkou Eliškou před časem a díky jedné malé chybce jsme skončili nesmyslně uprostřed pole. Projeli jsme trasu tedy ještě jednou, ovšem už za tmy, finále jsme dopočítali a odlov jsme si užili dnes. Děkujeme za možnost necourat venku jen tak bez cíle :-)
Found it 01/25/2012 Vecernickova cache  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Finální souřadnice bezchybně odhalila maminka, dnešek byl vybrán pro samotný odlov. Předpokládaná pohodička se změnila v poměrně náročný výkon, když jsme už skoro za tmy museli nechat kočárek asi 200m od cíle a s baterkou, navigací a holčičkou na ruce jsem se vydal hledat krabičku. Naštěstí se vše zadařilo a vzhledem k tomu, že máme v kočárku deku s velkým bílými puntíky, se nám podařilo najít na cestě zpátky i ten. Byla to taková keška na druhou :-) Díky moc!
Found it 01/25/2012 Prirodni pamatka Doubi  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Poklidný odpolední odlov, pouze kočárek na spodní cestě jsem musel neustále monitorovat, naštěstí jsem skrýš nalezl téměř okamžitě a logování bylo otázkou chvilky. Lesy kolem soustavy boleveckých rybníků máme rádi, děkujeme za další příležitost je navštívit :-)
Found it 01/20/2012 Kes Tachovska  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Jednotlivé stage jsme projeli s Eliškou v kocárku již 18.1. mimo císla 8 (led na chodníku), pátrání po finálce za tmy s kocárem v lese pomerne zábavné, ovšem neúspešné. Finální místo tedy zamereno až dnes, odkaz na foto se skrýší odeslán. Díky!
Found it 01/17/2012 Zoo: Medvidek, ten se ma … protoze je hnedej…  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Jojo, medvídek se má, protože může celou zimu spát a my se máme, protože jsme ulovili další krabičku v plzeňské ZOO, kam moc rádi chodíme. Díky za ní!
Write note 01/17/2012 Japonska zahrada v Plzni / Japanese Garden  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Po úspěšném výstupu s kočárkem a spící Eliškou po schodech do Japonské zahrady jsme se sněhem probrodili až na místo a Bibi okamžitě zahájila pátrání. Tentokrát byl ovšem úspěšnější tatínek a za chvíli byla schránka na světě. Bohužel jsem si zapomněl tužku, takže logovat budeme až při další návštěvě :-(
Found it 01/12/2012 Geo - Post Office: Jede, jede poštovský panácek...  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Skvělá multinka, moc mě bavila, i když jsme jednotlivé zastávky objížděli s kočárkem už za tmy a nevěděl jsem co mám dělat dřív, zda číst z listingu, plnit úkoly, sledovat navigaci, psát poznámky, počítat nebo konejšit malou Elišku, cpát jí zpátky do kočárku, když neustále vystupovala, či hledat rukavičky, které si v průběhu cesty nenápadně sundala. Přesto jsme to zvládli, sice s jednou malou chybkou, kterou jsme však rychle napravili a našli kačeří domeček. Samotný odlov jsem provedl dneska před polednem a byl jsem opravdu překvapen, čekal jsem něco jiného a tento "poklad" mě tedy příjemně zaskočil. Skvělé umístění, skvělá keš, veliký obdiv a veliká pochvala. Děkujeme! PS: Pohlednice od naší starší dcerky Bibi bude doručena noční poštou :-)
Found it 01/12/2012 Paulovnie plstnata   Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Poprvé jsem tuhle mysterku dělal v létě a to jsem se nechal zavést vypočtenými souřadnicemi až do Doudlevec :-( Včera jsem na ní náhodou narazil znovu a správný výpočet byl najednou nad slunce jasný. Odloveno dnes kolem půl třetí ráno, díky moc.
Found it 01/11/2012 Fitness park Beruska  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Ale to je radost, zase jedna krabička na Slovanech! Meziblok za Beruškou znám už od malička, bydlel jsem kousek odtud a dneska to tam mám jen o pár ulic dál. Naložil jsem tedy holčičku do kočárku a hned jsme si pro kešku zajeli a pěkně za ni děkujeme :-)
Found it 01/11/2012 Stare Skvrnany / Old Skvrnany  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Fotografie staré Plzně a jejího okolí mě vždycky zajímaly, ta malá exkurze do minulosti na mě vždycky dýchne takovou pohodou, i když jistě ne všichni měli život klidný a pohodlný. Budova školy bez paneláků okolo najednou majestátně vystupuje a je to úplně jiný pohled a jakoby úplně jiné místo. Děkuji za krabičku na tomto místě, i když doznávám, že bez nápovědy bych tam asi strávil "mládí" :-)
Found it 01/11/2012 Plzenske reky III - Mze / Rivers of Plzen III  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Trochu bahnitá, nicméně příjemná procházka kolem řeky Mže, všude klid, jenom šumění vody, keška hezky ukrytá, tak to mám rád. Díky za ní!
Found it 01/11/2012 Skoda Plzen II  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Před polednem nikde nikdo, takže odlov v pohodě na první pohled a sáhnutí. Před lety jsem úplnou náhodou narazil na náhrobek pana Emila Škody na plzeňském Mikulášském hřbitově, tak jsem tam chvíli s úctou postál. Děkuji za připomínku historie plzeňského podniku světového jména.
Found it 01/11/2012 Jikalka  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Docela mě překvapilo tak klidné a příjemné místo jenom kousek od rušné silnice, díky za krabičku!
Found it 01/10/2012 Hundertwasser a Gaudi  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Večerní rychlovka s kočárkem cestou domů z Kilometrovky, díky za ní!
Found it 01/10/2012 Pionyrska zeleznice v Plzni / Pionyr's Railway  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Večerní lov s prckem v kočárku a baterkou, zprvu jsem zvolil špatnou přístupovou cestu, napodruhé v pohodě. Pionýrskou železnicí jsem jezdil coby malý kluk se svým pradědečkem a údajně jsem ji i řídil (?), přesto v paměti už jsou jen takové útržky, nic konkrétního. Škoda, že takové věci zanikají... Díky moc za kešku i za tu vzpomínku na dětství.
Found it 01/09/2012 Chodske namesti, Plzen  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Dlouho odkládaná schránka, již několikrát jsem byl blízko, ale nikdy to nebylo beze svědků. Dnes konečně za svitu lamp a deště se náměstí vylidnilo a já mohl rychle zalogovat. Díky za kešku!
Found it 01/09/2012 zst. Plzen - zastavka  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Tak na tuhle krabičku se chystám už dlouho, několikrát jsem provedl nástřel a dneska jsem vyrazil naostro. Bohužel právě ve chvíli, kdy bylo nádraží plné čekajících mudlů na přijíždějící rychlík. Krátké zdržení neuškodilo a pak v naprostém klidu jsem si mohl odškrtnout další z restů :-)
Found it 01/09/2012 Veda a technika v Plzni  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Poměrně náročný odlov za soumraku a deště se spoustou mudlů, přesto ve vhodném okamžiku rychlým hmatem odlovena, o to víc těší!
Found it 01/09/2012 PLZEN - Goldscheidrovka  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Trocha bláta na botách, ale jinak úspěch, děkuji :-)
Found it 01/09/2012 Privadec I/27 od Klatov  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Rychlá keš a první seznámení s novým přivaděčem. Díky!
Found it 01/04/2012 Tri  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Podvečerní odlov, místo klidu na hledání byl les evidentně plný kačerů, neboť baterky svítily ze všech stran; tímto zdravím dva kolegy, se kterými jsme se potkali u keše a doufám, že se jim zadařil lov na Krkavci, jak měli v plánu. Díky za pěknou keš na zajímavém místě!
Found it 01/04/2012 Prislovi cestu napovi  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Vyluštěno maminkou už v minulém roce, cesta byla ovšem náročná, neboť jsem se při vyzvednutí jiné keše ocitnul sice 250 metrů od finálky, nicméně cestu dolů jsem za tmy odmítl riskovat, tudíž jsem to musel celé obejít. Všudypřítomný les mi nedal nic zadarmo, cesta s baterkou byla poměrně náročná, stejně jako finále, kdy už jsem to málem vzdal, protože mě tlačil čas. Ale štěstí bylo zase jednou při mě a super schránka se najednou zjevila a vydala obsah. Děkuji za možnost prodrat se lesem zpět k silnici a dát si to poklusem k autu, takže i sportovní rozměr tato keš nakonec měla, budu si jí dlouho pamatovat...
Found it 01/04/2012 Piskoviste obra kolodeje  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Skvělý dobrodružný večerní výstup s baterkou, strašidelný les hučel silným větrem, zvířecí stíny odskakovaly od mých nohou, chvíli jsem prudce stoupal, pak zase padal, až jsem se najednou vyloupnul na samém vrcholu pískové haldy, až jsem skoro nestačil zastavit. Najít schránku bylo otázkou chvíle, velice oceňuji místo, kterém jsem neměl ani tušení. Noční výhled stál za to, určitě sem někdy zavítám i za dne :-)
Found it 01/04/2012 Krizovy kamen "U Reznika"  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Rychlá keš, chvíle hledání korunována úspěchem, děkuji!
Found it 01/04/2012 Jezte tatarak!  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Finálku vyluštila mamka, samotné vyzvednutí byla docela rychlovka, stačilo se pořádně rozhlédnout. Díky, ale tatarák přesto vynechám :-)
Found it 12/04/2011 ZEBRACKE POVESTI 8: O zazracne studance  Stredocesky kraj, Czech Republic   Visit Log
Super keš, velmi oceňuji precizní provedení, děkuji ownerovi za dodatečnou možnost zalogování!
Found it 12/04/2011 Lipy u demarkacni cary  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Poslední dnešní bodík na cestě z Koněpruských jeskyní, nalezeno rychle, díky!
Didn't find it 12/04/2011 Granatnik  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Tedy ten Granátník nás už rozčiluje, tu svoji krabičku si tedy hlídá sakra dobře! Je to už naše druhá návštěva, tentokrát jsme hledali s maminkou oba, zatímco děti čekaly v autě, nikde nikdo a přesto opět neúspěch. Tak snad napotřetí to vyjde...
Found it 12/04/2011 PPKV - krizek, za kterym zapada Slunce  Stredocesky kraj, Czech Republic   Visit Log
Tak to je náš poslední dnešní křížek a je třeba uznat, že je PARÁDNÍ! Velice povedená keš, odlov snadný, provedení excelentní!
Found it 12/04/2011 KOSTEL SV.VAVRINCE v Zebraku  Stredocesky kraj, Czech Republic   Visit Log
Našla Bibi za přísného dohledu maminky, děkujeme!
Found it 12/04/2011 PPKV - Kriz mezi dvema orly  Stredocesky kraj, Czech Republic   Visit Log
Další dnešní křížek, velice oceňuji práci autora!
Found it 12/04/2011 Silnice smrti 118 # 10  Stredocesky kraj, Czech Republic   Visit Log
S tímto typem cache jsem se již setkal a místo je přesně zaměřeno, takže tam kde GPS ukázala nulu, tam jsem vyzvedl. Pohodička!
Found it 12/04/2011 Zdice   Stredocesky kraj, Czech Republic   Visit Log
Rychlovka v naprostém mudloprázdnu, díky!
Found it 12/04/2011 PPKV - krizek pod Holym vrchem  Stredocesky kraj, Czech Republic   Visit Log
Druhý dnešní křížek - pohodlný odlov, velice příjemné!
Found it 12/04/2011 PPKV - krizek nad Bítovem  Stredocesky kraj, Czech Republic   Visit Log
První z dnešních křížků, našla Bibi, překvapením byla po dlouhé době čistá, suchá, krásně zabalená krabička, velice za ni děkujeme. PS: I v dešti jsme logovali v suchu pod stříškou, to je tedy luxus!
Found it 12/04/2011 Koneprusy - penezokazecká cache  Stredocesky kraj, Czech Republic   Visit Log
Zatímco maminka s Bibi vyrazily k čertům dozvědět se něco z Knihy hříchů, my jsme s Eliškou rychlým hmatem odlovili tuto krabičku. Příjemné zpestření!
Found it 12/04/2011 The caves of Koneprusy / Konepruské jeskyne  Stredocesky kraj, Czech Republic   Visit Log
Do Koněpruských jeskyní jezdíme pravidelně a rádi, letos poprvé jsme se také pustili do místních keší, což je příjemné zpestření. Jediná dnešní komplikace byl prudký studený vítr, který zejména naší nejmenší nedělal moc dobře, přesto vše OK. Děkujeme.
Found it 11/28/2011 Hodina ceskeho jazyka  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Maminka nás překvapila a rozluštila si svojí první mysterku, takže večer po návratu z keškobraní kolem Nebílov jsme si jen vyzvedli odměnu. Děkujeme tedy dejf75-ovi za myterku a mamince za dobrou práci :-)