Seznam keší dle data nalezení

(zobrazeno 101-150)


Found it 09/29/2011 Dalnice D5: Kladruby  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
A mám tě!!! Tentokrát už to bylo takřka najisto po důkladné přípravě, sice jsem nejel po dálnici, ale pěší přístup byl i tak v pohodě. Jsem rád, že při další cestě okolo už mě nebude tahle schránka strašit :-)
Didn't find it 09/28/2011 Zidovsky hrbitov TELICE  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
V první řadě oceňuji umístění, při pohledu od silnice by mě nikdy nenapadlo, že se v lesíku může skrývat tak velký židovský hřbitov. Možná je dobře, že místo není nijak označené a nejsou na něj směrovky, asi by takhle už dávno nevypadalo. Nicméně keš tentokrát nepadla, nebyl jsem vůbec připraven, byl to okamžitý nápad a tak jsem tam jen zašel zkusit štěstí. Tentokrát bohužel marně, obešel jsem hřbitov kolem dokola a představa hledání micro schránky v tomto prostoru mě naplnila zoufalstvím a tak jsem to vzdal. Zkusíme se tu někdy zastavit v kompletní sestavě a snad se zadaří. Každopádně děkuji za ukázku dalšího zajímavého místa!
Found it 09/28/2011 Sibenicni vrch (539 m)  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Sice bylo pod mrakem, ale vidět bylo hezky, pěkné místo a pohodová keš. Díky!
Found it 09/28/2011 Klaster KLADRUBY   Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Rychlovka během průjezdu kolem kladrubského kláštera, hezká procházka, pohodlný a klidný odlov. Děkuji.
Found it 09/24/2011 VÝHLED NA PRUSÍNY  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Krátká zastávka při návratu z dnešního výletu, s holčičkou na ruce jsem proskotačil pole (naštěstí to nebylo tak hrozné), pak jsme se společně spustili do "hlubiny" (holčičku jsem vsadil do spáry nad skrýší, abych pro ní pak nemusel ještě hlouběji) a hezky jsme si spolu užili odměnu. Výstup se zdařil na jedničku, pak už jen pohled na Prusíny a hurá domů. Děkujeme!
Found it 09/24/2011 Renecská tvrz  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Při cestě od kostela jsem si tvrze skoro ani nevšiml, nebýt navigace, která nás kolem ní hnala. Bylo by fajn, kdyby se dočkala zrestaurování a možná i sklepení by se mohlo využít k původnímu účelu :-) Keš nalezena snadno, nicméně místo uložení je vybráno skvěle a skrýš je spolehlivá. Děkujeme za příležitost navštívit tento hezký kraj.
Found it 09/24/2011 Kožich  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Tak nádherný slunečný podzimní den se prostě musí využít k návštěvě rozhledny a tuhle máme naplánovanou už dlouho. Krásný výhled doplněný bonusem v podobě nedaleké schránky byl odměnou za Eliščino statečné cupitání vzhůru do kopce a tatínkovu trpělivost...
Found it 09/16/2011 Swim cache  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Přes Pavlovice jezdím dolů do Josefovy Hutě už od mládí, ale v lomu jsem byl poprvé a vybral jsem si krásný den, nikde nikdo, dokonce jsem málem šlápl na téměř metrového hada, takže i příroda je tu v jakémsi poklidu. Schránka nalezena během okružní cesty nad lomem, koupání jsem ale neriskoval, tímto se omlouvám :-) Děkuji za pěkné umístění na zajímavém místě.
Didn't find it 09/16/2011 Dalnice D5: Kladruby  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Tedy tato keš už mě začíná rozčilovat... Pokusil jsem se jí odlovit letos už třikrát bez použití hintu, první dva odlovy byly těsně po vypnutí keše, což jsem zjistil až po příjezdu domů a při dnešním odlovu jsem si nevšiml změny souřadnic a hledal jsem v původním umístění... Koncem září jedu směrem na Rozvadov znovu a slibuji, že tentokrát už padne!
Found it 09/14/2011 Chlum u Plzne  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Poslední zastávka pod vrcholem Chlumu, poměrně náročný výstup s kolem, pěkný úkryt, po multisběru na Chlumu jsme si za odměnu vyšlápli ještě na rozhlednu, klid a krásný výhled, to máme rádi...
Found it 09/14/2011 Skokansky mustek na Chlumu / Ski jump at Chlum  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Druhá zastávka pod rozhlednou, informace o skokanském můstku mě velmi překvapila, díky za keš!
Found it 09/14/2011 Zakleta panna  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Standardní cyklorychlovka s Eliškou v sedačce, první zastávka pod rozhlednou, po chvíli nalezeno, díky!
Found it 09/08/2011 Eleonorenhain  Jihocesky kraj, Czech Republic   Visit Log
Pěkná keš na hezkém místě, za deště pravda trochu nebezpečném, přesto odlovena v pohodě, děkujeme!
Found it 09/08/2011 Soumarsky most  Jihocesky kraj, Czech Republic   Visit Log
Za lehkého deště nalezeno s Bibi celkem bez problémů, škoda že naše maminka byla přesvědčena, že je třeba hledat unikátní krytý šindelový most a tak jsem se proběhl až k tábořišti a zpět, abych zjistil, že tam prostě žádný most není :-)
Found it 09/08/2011 Pomnik Charlese Havlaty  Jihocesky kraj, Czech Republic   Visit Log
Příjemná rychlovka na cestě do Plzně, díky!
Found it 09/08/2011 Vyhled na Smrcinu  Jihocesky kraj, Czech Republic   Visit Log
A mám tě! Možná že kdybych šel poprvé na místo už s novým hintem, napadlo by mě hledat dál - takže poučení: aktualizovat, aktualizovat :-) Skvěle udělané, velmi oceňuji! 
Found it 09/07/2011 Nove Lipno  Jihocesky kraj, Czech Republic   Visit Log
Pěkná keš na hezkém místě, za deště pravda trochu nebezpečném, přesto odlovena v pohodě, děkujeme!
První tým tvořený mamkou s Bibi se vrátil neúspěšný, nastoupil tedy druhý tým taťky s Bibi, který po chvíli slavil úspěch. Nutno ale dodat, že pokud by první tým skrýš odhalil, pak by stejně logovat nemohl, neboť nesplňuje jednu zásadní fyziologickou podmínku (zasvěcení vědí)... Díky za originální nápad!
Found it 09/06/2011 Tajvan View  Jihocesky kraj, Czech Republic   Visit Log
Hezký výhled, na kole s holčičkou v sedačce náročné tam i zpět. Takže zasloužená :-)
Found it 09/06/2011 Horni Plana  Jihocesky kraj, Czech Republic   Visit Log
Vzali jsme to se spícím prckem v cyklosedačce zkratkou přes pastviny, vyplašili jsme cestou pouze tři srnky, útok skotu se nekonal :-) Místo s pěkným výhledem, díky!
Found it 09/06/2011 Lipno monster  Jihocesky kraj, Czech Republic   Visit Log
Našli jsme, není to tak strašné, je smutné, že zrovna toto místo bylo vybráno za toaletu. Přimlouval bych se za obnovení v původní kvalitě i za cenu mírného posunu...
Found it 09/06/2011 Zadni Zvonkova - offset cache  Jihocesky kraj, Czech Republic   Visit Log
Tak jak to probíhalo - nikde nikdo; taťka, mamka i Bára nechávají kola opřená za zdí; taťka vyndavá Elišku ze sedačky; než se mu to povede, Eliška ze zdi otrhá mech a celá se s ním zamaže; všichni vycházejí ke kostelu, Eliška mezi kříže; mamka Elišku usměrňuje, dychtivý taťka čte listing; Eliška utíká; Bára sedí na schodech; mamka Elišku chytá; taťka diktuje, mamka píše; Eliška utíká, Bára sedí; taťka čte listing, diktuje čísla, chytá Elišku; Eliška je nadšená z nové hry, utíká a vesele výská; taťka dokončí diktování, přebírá údaje k výpočtu; mamka chytá Elišku, Bára sedí; taťka dokončí výpočet, zadá údaje do GPS, těší se na finále; objevují se mudlové a nechce se jim pryč; rodinka tedy dělá, že vůbec nic nehledá a zvolna odchází, což se díky Elišce za chvíli stává úprkem; mudlové mizí, taťka se třese na finále; mamka ovšem už Elišku neudrží, přebírá GPS a s Bárou jdou slíznout smetanu; taťka mezitím poskakuje po cestě a Eliška se mu na ramenou směje na celý les... Vážně to není jednoduché :-)
Found it 09/06/2011 Stara sklarna Josefsthal  Jihocesky kraj, Czech Republic   Visit Log
Nalezli jsme s Bibi v pruběhu rodinného cyklovýletu, je zvláštní si představit, že toto nenápadné místo má takovou historii. Díky za exkurzi do minulosti...
Didn't find it 09/06/2011 Vyhled na Smrcinu  Jihocesky kraj, Czech Republic   Visit Log
Takže jsem si naběhnul taky :-( Se smutkem jsem zbytku rodinky sděloval, že "úkryt je jasný, ale krabička tam není" a přitom si stačilo prečíst pár logů nazpět... Takže přátelé, kdyby čert na koze jezdil, tak se tam ještě vrátím a tu schránku prostě najdu!
Found it 09/05/2011 Lijavec  Jihocesky kraj, Czech Republic   Visit Log
Díky, odloveno v plné sestavě jako trešnička na dortu po návštěvě místního aquaparku.
Found it 09/05/2011 Kotviste  Jihocesky kraj, Czech Republic   Visit Log
Na lov sem se vydal s dětmi, takže je třeba vykreslit situaci - déšť, jedna spící holčička v kočárku pod pláštěnkou, kočárek zabržděn všemi brzdami na konci mola, druhá starší holčička řádně zmoklá jistí kočárek a nesmí se hnout z místa, zatímco šílený tatínek pobíhá nad hladinou po kluzkých šutrácích a hledá a hledá a hledá... Ale vážně - nebylo to takové drama a schránku jsem nalezl docela rychle :-)
Found it 09/04/2011 Helfenburk  Jihocesky kraj, Czech Republic   Visit Log
Šli jsme na to s Bibi špatně, kolmo do svahu to bylo poměrně náročné. Jak teď říká Bibi-byla to "zasloužená" keška. Po odlovu jsme se k mamince a Elišce vrátili jak dva čuníci :-) Úžasnej hrad a príma keš, tak to máme rádi!
Found it 09/04/2011 Nestavime mame zpozdeni  Jihocesky kraj, Czech Republic   Visit Log
Rychlá zastávka na slavné zastávce :-) A koukám, že také velmi frekventované... Nalezeno po chvilce, děkujeme!
Found it 09/04/2011 Kotoun – kostel Nanebevzetí Panny Marie  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Nalezeno při cestě na Lipno, díky za keš!
Found it 08/27/2011 malkov  Stredocesky kraj, Czech Republic   Visit Log
Nalezeno při cestě na Ranč Málkov. Díky!
Didn't find it 08/26/2011 Radyne v noci / Radyne castle by night  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Na lov jsme vyrazili s Bibi kolem třičtvrtě na jedenáct v noci, místo bylo dokonale nasvícené, přesto jsme krabičku nenašli ani po důkladné prohlídce. Po jedenácté hrad zhasnul, takže jsme museli bohužel odejít s nepořízenou. Je to škoda, když si vzpomenu, kolik mě stálo přemlouvání, abych tam naší holčičku dostal :-( Tak snad příště...
Found it 08/26/2011 Svihov  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
V rámci noční prohlídky Švihova jsme se připravili i na tuhle keš, souřadnice jsme dopočítali už pri příjezdu, na samotnou krabičku došlo až po prohlídce kolem 22.00 hod. Nutno dodat, že se naše Bibi hodně bála, ale přesto jsme to zvládli. Procházka kolem nočního nasvíceného hradu stojí za to. Díky!
Found it 08/23/2011 Staroplzenecka zeleznice  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Občas se mi stane, že čtu listing až po nalezení schránky a tak jsem vlastně překvapen, čeho se týká. Tentokrát jsem na místo dorazil kolem osmé večer, neustále jsem musel monitorovat pohyb v nedalekém táboře a tak jsem si pouze povšiml zarostlých kolejí a nenapadlo me hledat důlní lokomotivy. Keš jsem tedy odlovil, ale slibuji, že se sem ještě jednou vrátím a pořádně se porozhlédnu :-)
Found it 08/23/2011 Medvedi doupe / Bear's Den  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
S kolem a prckem v sedačce poměrně náročné pátrání, samozřejme jsem začal na špatné straně a tak jsem musel celé to "nádobíčko" obnést kolem dokola. Nakonec se zadařilo, keš byla pokořena, ale stálo mě to hodně sil :-)
Found it 08/23/2011 ANDREJŠKY  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Večerní ochlazující cyklovýlet s holčičkou, v lese jsme byli sami, takže dost času na porozhlédnutí a klidný odlov keše. Moc hezké místo, děkujeme.
Found it 08/19/2011 Rozhledna Drmoul / Drmoul View Tower  Karlovarsky kraj, Czech Republic   Visit Log
Zajeli jsme si s Bibi pro dvě radosti-vystoupat po čase na Panskou rozhlednu a odlovit nedalekou keš. Obojí nás plně uspokojilo :-)
Found it 08/18/2011 Jez v Radobycicich - Weir in Radobycice  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Místo vyhlédnuté už dávno, při odpolední návštěvě obsazeno vodomudly, nakonec odloveno při večerní návštěvě, děkujeme!
Found it 08/18/2011 Tunnel Valik  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Okamžitý nápad při cyklovýletu, pěkné umístění s výborným výhledem, díky!
Found it 08/17/2011 Lavka pres dalnici  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Na tuto lávku jsem se chystal už dávno, bohužel jsem netrefil přístupovou cestu směrem od Radyně a tak jsem ratolest v cyklosedačce trochu povozil po lese, což se setkalo s nadšením dle výskání, které jsem zezadu slyšel. Nakonec jsme úspěšně najeli na lávku a odlovení keše pak už bylo dílem okamžiku :-)
Found it 08/17/2011 Ostra Hurka  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Člověk stále nachází místa, o kterých neměl ani tušení, ač kolem nich už tisíckrát projel. Tohle je přesně ten případ, Ostrá hůrka mě dost překvapila, zajímavé místo plné horo-cyklo-mudlů. Přesto se podařilo úspěšně odlovit. Díky!
Found it 08/17/2011 TURBO DOKTORAT  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Poněkud náročný přístup pro cyklistu s prckem v sedačce, nakonec zůstalo kolo ve křoví a s holčičkou na ruce jsem se probojoval k cíli. Povedená keš, díky za ní!
Found it 08/15/2011 Chvojkovy sady  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Tuto keš už jsem odlovil před časem, ale nějak jsem ji zapomněl zalogovat na netu, tak jsme tam dneska s prckem zajeli znovu a udělali povinnosti zadost. Díky za pěknou krabičku v hezkém parku.
Found it 08/15/2011 O Bile pani  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Krabičku jsem vyhlédnul už před časem, dnes jsme ji jenom vyzvedli. Díky!
Found it 08/14/2011 Plzenske prochazky  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Souřadnice finálky jsem vyluštil docela rychle, s odlovem jsem měl stejný problém jako můj předchůdce (docela rušné místo) a musel jsem ho vzdát. Dnes jsem tam nasměroval naši maminku, když jsme jeli kolem autem a keš je zdáli viditelná, neboť chybí původní maskování. Po zalogování jsem jí posunul alespoň dolů, aby tak nemlátila do očí. Díky za zajímavý nápad.
Found it 08/13/2011 Detske Lazne  Karlovarsky kraj, Czech Republic   Visit Log
Poslední z klasických kynžvartských keší, která zbývala do sbírky. Díky!
Found it 08/13/2011 KYNZVARTSKY HRAD  Karlovarsky kraj, Czech Republic   Visit Log
Po drastickém výstupu od hřbitova s naším geoprckem na zádech a kňourající Bibi, se kterou naštěstí diskutovala pouze maminka kdesi vzadu, jsme poměrně rychle došli na hrad, který jsme obdivovali už při minulé návštěvě, kdy jsme ještě neměli o kešce ani tušení :-) Nakonec našla schránku Bibi ve spolupráci s mamkou a vše se v dobré obrátilo...
Found it 08/13/2011 POKLAD KNIZETE METTERNICHA   Karlovarsky kraj, Czech Republic   Visit Log
Napřed jsme počkali, až odejde kačeří rodinka, pak jsme nechali odjet golfové vozíky, následně jsme museli monitorovat cyklistku, která si přijela prohlédnout golfové hřiště (nebo čekala, až my zmizíme, aby mohla také hledat), ale pak jsme docela rychle našli schránku a zvítězili jsme! Díky moc.
Found it 08/13/2011 Welcome To The Silicon Heaven   Karlovarsky kraj, Czech Republic   Visit Log
Našla sama Bibi v místě, kam jsem jenom tak nahlédnul a chtěl pokračovat dál v hledání. Až pak jsme hledali srdce a myslím, že už víme, co měl básník na mysli...
Found it 08/13/2011 Kynzvartsky Kamen  Karlovarsky kraj, Czech Republic   Visit Log
Jezdím do Kynžvartu od malička, ale o tomto místě jsem neměl ani tušení. Tohle mám na geocachingu rád, vždycky mě něčím překvapí. Díky!
Found it 08/13/2011 While My Guitar Gently Weeps  Karlovarsky kraj, Czech Republic   Visit Log
Omlouvám se Lidmile za chybný výpočet, který jí dovedl úplně jinam, opravné luštění jsem provedl bez kytary za pomoci počítače a mámy učitelky hudby, pak už to klaplo bez problému. Odlovil jsem s dětmi, našla naše Bibi i bez nápovědy. Děkujeme pěkně :-)
Found it 08/12/2011 Stola Ondrej Slik / The Ondrej Slik gallery  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Zastávka na cestě do Mariánek, odloveno okamžitě, personál muzea je pozorný :-) Díky za keš.
Found it 08/12/2011 Z pekla štestí  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Zvláštní místo se zvláštní atmosférou, navštívili jsme v plné sestavě a Bibi se trošku bála :-) Keš úplně odkrytá, obnovili jsme maskování. Děkujeme!
Found it 08/10/2011 Park Homolka - Plzen Slovany  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Keš zcela odkrytá, zůstala na místě zřejmě jen díky tomu, že je většina lidí k nepořádku zcela lhostejná a tak přehlíželi i zmuchlaný igelit. Pokusil jsem se obnovit maskování, co to šlo, ale určitě by byla třeba údržba. Přesto díky.
Found it 08/10/2011 Brezovy haj  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Nalezeno při druhé návštěvě, v okolí pouze zamilovaný pár na lavičce a dvě pejskařky, odloveno rychlým hmatem najisto :-) Díky za keš.
Found it 08/05/2011 Jez v Bozkove - Weir in Bozkov  Plzensky kraj, Czech Republic   Visit Log
Poněkud náročnější cesta bahnem a kopřivami pro cyklistu, nicméně konečně nebylo místo obsazené koupajícími se mudlíky, nalezeno po chvíli. U jezu v Božkove jsme se v mládí pri sedánku u kytar poměrně slušně opili rumem, docela živě se mi to vybavilo :-) Díky za tu vzpomínku.