f_logo

Vítejte na webových stránkách

naší rodinky,                         
  Profile for bibiteam

rádi bychom Vám nabídli pozvání do míst, která jsou něčím výjimečná a na která se sami budeme rádi vracet.

Naše cestování se velkou měrou odvíjí od Turistických známek. Naši první jsme koupili v roce 2001 na zámku Kynžvart a samotná filozofie se nám zalíbila natolik, že jsme podle mapy známkových míst začali navštěvovat další zajímavá a neobyčejná místa. Tehdy se také pomalu rodila naše slabost pro rozhledny, místa dalekého rozhledu, hrady a hradní zříceniny.

Během těchto výletů jsme nafotili tisíce fotografií, natočili hodiny videozáznamu, prostudovali jsme mnoho průvodců, map a navštívili spousty webových stránek, shromáždili jsme tedy tolik informací, že by bylo škoda je nezveřejnit. Rozhodli jsme se proto vytvořit web, kde bychom se s Vámi mohli o naše zážitky podělit.

Samotné stránky jsou koncipovány tak, aby obsahovaly základní informace o konkrétním místě, GPS pozici, mapy, naše poznámky, ale zejména fotografie a pro registrované uživatele také video, pokud jsme tam natáčeli. Úmyslně jsme vynechali specifika, jakými jsou otevírací doba nebo cena vstupného, protože bychom nemohli garantovat jejich pravidelnou aktualizaci.

V současné době se snažíme pracovat na popisech míst, která jsou již na stránkách zobrazena formou fotogalerií, z nově navštívených míst zatím přidáváme pouze fotografie, popisy budou následovat.

Byli bychom rádi, kdybyste se na náš web vždy rádi vraceli a naše nabídka Vám pomohla objevit místa, která stojí za to navštívit. Na oplátku Vám můžeme slíbit, že budeme dál rádi cestovat a všechna zajímavá místa budeme publikovat na těchto stránkách.

 

Jiří, Petra, Barunka a Eliška Seifertovi

 

 

 

 

Online

Právě přítomno: 19 hostů a žádný člen

Poslední aktualizace

Ukázka videa (náhled)